Gwarancja Jakości Usług

Partner Medyczny

Nasz Partner Medyczny MDT Medical od 25 lat świadczy usługi opieki medycznej opartej na nowoczesnych technologiach. Usługi Teleopieki dostarczane przez naszego Partnera zapewniają bezpieczeństwo i pozwalają na wezwanie pomocy w każdej sytuacji. Usługi telemedyczne natomiast pozwalają na lepsze, prostsze i bardziej efektywne leczenie pacjenta chorego w domu i w ośrodku medycznym. Nowoczesne rozwiązania i technologie dla szpitali i domów opieki pozwalają na wyższe standardy leczenia, a zarazem na niższe koszty ich funkcjonowania.

Profilaktyka i wsparcie dla osób dbających o swoje zdrowie to jeden z elementów naszej wspólnej oferty. Nasze programy oceny ryzyka oraz telemedyczne prowadzenie pacjenta z ryzykiem zachorowania pozwalają na efektywne ograniczenie realnych komplikacji zdrowotnych.

Nasi Specjaliści

Kadra Medyczna

Dlaczego warto nam zaufać?
Profesjonalna Opieka Telemedyczna

Dr Jacek Gleba to specjalista w zakresie Medycyny Rodzinnej, Pediatrii oraz Pomocy Doraźnej. Ponad 25-letnie doświadczenie zdobyte w Polsce i za granicą pozwala lekarzowi na rozwiązywanie problemów i kwestii obejmujących tematykę wielu specjalizacji, diagnostykę i leczenie podstawowych chorób z zachowaniem orientacji na profilaktykę pacjentów.

Przewodzi on profesjonalnemu zespołowi lekarzy i specjalistów, w skład którego wchodzą między innymi endokrynolodzy, dietetycy i rehabilitanci ruchowi. Każda konsultacja to kontakt z doświadczonym ekspertem medycznym. Możesz mieć pewność, że każda osoba, która trafi pod naszą opiekę, będzie mieć dostęp do najwyższej jakości usług telemedycznych.

Dr Jacek Gleba

Lekarz Rodzinny

Kolejnym ważnym problemem zdrowotnym, z którym się mierzymy, są poważne zachorowanie i choroby przewlekłe. Zdajemy sobie sprawę, że tak w momencie diagnozy poważnego zachorowania jak w długotrwałym procesie leczenie choroby przewlekłej osoba chora wymaga szczególnego wsparcia. Dla tej grupy pacjentów oferujemy usługi:

  • Druga Opinia Medyczna w kraju i za granicą pozwala na rozwiane wszelkich wątpliwości do co diagnozy i leczenia w przypadku poważnego zachorowania.
  • Koordynacja Procesu Leczenia – nasz jedyny w swoim rodzaju program, który pozwala na określenie optymalnych działań dla danego pacjenta oraz na uzyskanie opieki medycznej w czołowych ośrodkach medycznych w kraju i za granicą.
  • Programy Prowadzenia Pacjenta Przewlekle Chorego pozwalają nie tylko na lepszą kontrolę stanu zdrowia i lepszą opiekę, ale też usuwają szereg barier formalnych jak kontakt z lekarzem czy uzyskiwanie recept i skierowań.

Centrum Telemedyczne tworzy kadra operatorów przyjmujących zgłoszenia alarmowe 24/7. Pracownicy naszego Centrum diagnozują zaistniałą sytuację oraz postępując według ścisłych procedur udzielają niezbędnej pomocy. Zaplecze medyczne tworzą lekarze specjaliści, którzy są dostępni całą dobę.

Zapewniamy
Pełną Opiekę Telemedyczną

Zespół Centrum Telemedycznego to wykwalifikowany zespół lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej i lekarzy specjalistów, którzy fachowo, szybko i skutecznie są w stanie udzielić pomocy naszym podopiecznym. Profesjonalna kadra Centrum Telemedycznego czeka na kontakt z Tobą!

Nasze certyfikowane Centrum Telemedyczne  gwarantuje nadzór medyczny nad alarmami medycznymi 24 godziny na dobę/7 dni w tygodniu/365 dni w roku.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo podopiecznego objętego Teleopieką. Gwarantujemy bezpieczeństwo poprzez właściwe zastosowanie technologii i prowadzenie procesu udzielania pomocy.

Sprawdź co dostajesz w ramach naszej oferty: