Teleopieka medyczna NESTOR w czasie koronawirusa

teleopieka

Teleopieka medyczna w czasie koronawirusa staje się standardem. Lekarze udzielają teleporad i tylko w wyjątkowych sytuacjach oglądają pacjentów osobiście. Czy jednak służba zdrowia jest w stanie zaspokoić w ten sposób potrzeby wszystkich osób wymagających wizyty lekarskiej? Niestety okazuje się, że nie. Właśnie dlatego w trosce o zdrowie seniorów warto zapewnić im dodatkowy dostęp do opieki medycznej.

Opieka medyczna w czasie koronawirusa – badania CBOS

CBOS (Centrum Badania Opinii Publicznej) przeprowadziło badania na temat opieki medycznej w Polsce w czasie epidemii. Co z nich wynika? Aż co trzeci badany deklarował, że w ciągu pierwszych 3 miesięcy pandemii przełożono mu wizytę u specjalisty (30%). Tylko 13% ankietowanych miało możliwość skorzystać z wizyty w terminie. Znowu aż 24% skarżyło się, że przełożono lub odwołano im wizytę u internisty. Bardzo podobnie wyglądała sytuacja w kwestii przełożonych lub odwołanych badań diagnostycznych i zabiegów.

Te dane dotyczą początkowego okresu pandemii. Niestety obecnie sytuacja wygląda jeszcze gorzej. Tymczasem wiele starszych wiekiem osób choruje przewlekle i potrzebuje stałego dostępu do opieki medycznej.

Teleopieka medyczna NESTOR

Teleopieka medyczna NESTOR to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą by ich bliscy mieli swobodny dostęp do opieki medycznej przez cały czas. Nasze Centrum Telemedyczne tworzą wykwalifikowani lekarze podstawowej opieki zdrowotnej i lekarze specjaliści, którzy fachowo, szybko i skutecznie są w stanie udzielić pomocy podopiecznym.

Dzięki teleopiece NESTOR Twoi bliscy nie będą musieli czekać miesiącami na konsultację ze specjalistą. Mogą się z nim skontaktować, kiedy tylko wystąpi taka potrzeba. Nie muszą się stresować czy i kiedy uda im się umówić na wizytę. Dzięki temu są spokojniejsi, a i Ty możesz oszczędzasz sobie zmartwień.

Teleopieka medyczna NESTOR pomoże Ci chronić swoich bliskich nawet, kiedy Cię przy nich nie ma. To szczególnie ważne teraz, kiedy rzadziej spotykamy się z naszymi seniorami w trosce o ich dobro. Nie chcąc zarazić ich koronawirusem, ograniczamy kontakty to niezbędnego minimum. Tymczasem dzięki teleopiece NESTOR nasi bliscy są stale w dobrych rękach – rękach lekarzy i specjalistów, gotowych w każdej chwili podjąć działania by chronić ich zdrowie.

Share:

You may also like

Dodaj komentarz