Gwarancja Jakości Usług

Partner Medyczny

Nasz Partner Medyczny MDT Medical od 25 lat świadczy usługi opieki medycznej opartej na nowoczesnych technologiach. Usługi Teleopieki dostarczane przez naszego Partnera zapewniają bezpieczeństwo i pozwalają na wezwanie pomocy w każdej sytuacji. Usługi telemedyczne natomiast pozwalają na lepsze, prostsze i bardziej efektywne leczenie pacjenta chorego w domu i w ośrodku medycznym. Nowoczesne rozwiązania i technologie dla szpitali i domów opieki pozwalają na wyższe standardy leczenia, a zarazem na niższe koszty ich funkcjonowania.

Profilaktyka i wsparcie dla osób dbających o swoje zdrowie to jeden z elementów naszej wspólnej oferty. Nasze programy oceny ryzyka oraz telemedyczne prowadzenie pacjenta z ryzykiem zachorowania pozwalają na efektywne ograniczenie realnych komplikacji zdrowotnych.

Nasi Specjaliści

Kadra Medyczna

jgleba

specjalista w zakresie Medycyny Rodzinnej, Pediatrii oraz Pomocy Doraźnej. Ponad 25-letnie doświadczenie zdobyte w Polsce i za granicą pozwala lekarzowi na rozwiązywanie problemów i kwestii obejmujących tematykę wielu specjalizacji, diagnostykę i leczenie podstawowych chorób z zachowaniem orientacji na profilaktykę pacjentów.

Mirosław-Walusiak

Magister rehabilitacji ruchowej, certyfikowany terapeuta The McKenzie Institute International. Terapia, którą stosuje to szansa na pozbycie się bólu kręgosłupa w sposób nieoperacyjny. Pacjenci uzyskują maksymalnie krótki czas redukcji bólu i powrotu do zdrowia przy relatywnie niskich w stosunku do innych terapii kosztach.

Dominika-Murat

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jako dietetyk kliniczny, specjalizuje się głównie w żywieniu w chorobach dietozależnych, ale również świetnie radzi sobie w żywieniu osób zdrowych i sportowców. Ekspertka w zakresie odchudzania.

Piotr-Miśkiewicz

Specjalista endokrynolog, konsultant endokrynolog w Instytucie Kardiologii w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Autor licznych publikacji oraz wystąpień na konferencjach krajowych i zagranicznych. Autor najobszerniejszego portalu o tarczycy.

Kolejnym ważnym problemem zdrowotnym, z którym się mierzymy, są poważne zachorowanie i choroby przewlekłe. Zdajemy sobie sprawę, że tak w momencie diagnozy poważnego zachorowania jak w długotrwałym procesie leczenie choroby przewlekłej osoba chora wymaga szczególnego wsparcia. Dla tej grupy pacjentów oferujemy usługi:

  • Druga Opinia Medyczna w kraju i za granicą pozwala na rozwiane wszelkich wątpliwości do co diagnozy i leczenia w przypadku poważnego zachorowania.
  • Koordynacja Procesu Leczenia – nasz jedyny w swoim rodzaju program, który pozwala na określenie optymalnych działań dla danego pacjenta oraz na uzyskanie opieki medycznej w czołowych ośrodkach medycznych w kraju i za granicą.
  • Programy Prowadzenia Pacjenta Przewlekle Chorego pozwalają nie tylko na lepszą kontrolę stanu zdrowia i lepszą opiekę, ale też usuwają szereg barier formalnych jak kontakt z lekarzem czy uzyskiwanie recept i skierowań.

Centrum Telemedyczne tworzy kadra operatorów przyjmujących zgłoszenia alarmowe 24/7. Pracownicy naszego Centrum diagnozują zaistniałą sytuację oraz postępując według ścisłych procedur udzielają niezbędnej pomocy. Zaplecze medyczne tworzą lekarze specjaliści, którzy są dostępni całą dobę.